Říjen 2011

http://lady-pusinka.blog.cz

25. října 2011 v 22:39 | http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
http://lady-pusinka.blog.cz
Prosííím ukni na můj nový blog !!!
one-girls.blog.cz se rušíí ! :( ;(*♥

ohromující ;( =(*$♥

25. října 2011 v 22:38 | Amis

Moc se omlouvám !!! Ale tento blog bude zrušen ! :(
Pokud tě ale jen přece zaujalo to nejlepší, co chceš dozvědět až do konce,
písni do komentů a kukni na můj nový blog: http://lady-pusinka.blog.cz/
PS: Dělá se ! Ale počítej te stím že na novém blogu bude můj vymyšlený příběh:
"Ďáblovy pusiny!" ;)*♥ Tak pá VašE Anušška;*
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/
http://lady-pusinka.blog.cz/

POZASTAWENO !!!

25. října 2011 v 22:15 | Anůšš*
Promínte ale nestíhám !!! Měsíc mám uplně nabitej !! :O tak že je pozastaveno !! :)
Ale obíhat se budu snažit :) Pá vaše Anuš a užíte si Podzimní prázdky ;)

Ďáblovy Pusinky 3.Díl

1. října 2011 v 23:04 | Anušš* |  Příběh - ♥Ďáblovy Pusiny♥
Aooooojec !!!
Všecny ty informce a proč jsme ut nebyla, proč tu byo větčně pozataveno a ták se dozvíte v příštím článku ! Ted ale váš oblíbený příběh: Ďáblovy Pusinky ♥♥♥
HOLKY SI VYBRALI KRÁSNÝ ŠATY,které jsou přesně na diskošku ! Když Em s Lili jeli autem na diskošku Sisi,
Jenom žvanily a žvanily o klucích, na co s enejvíc těší atd ... No šak znáte holky :D "Jeff Erdsnerts, je strašný kusanec !" "Lili, je o 2 ročníky starší, než my !" "I přesto je ot ten největší kusanec !" "Ale nemá na jeho bráchu, Keyla Erdsnerts !" "Ale to víš že má ! Je svalnatější!" "A Keyl je hubenější !" "Neee Jeff je lepší ! :D"
"Ale no ták ! Lili nech toho :D ! "Ty toho nech Em ! :D" Chvílu bylo ticho až Lili nahlas vzdychla !
"Wrrrr" "Lili ? Co je ?" "Co by bylo ?" "No znám to když vzdychneš tak to znamená že něoc není v pohodě !"
"Ale tak to je blbina proto že v pohodě je uplně všechno !" "Ne to teda není !" "Ale je !" "Lili co se stalo ?"
"Emily nic se nestalo !" "LILI ! Mě to můžeš říct ! Já jsme tvá ......" (Lili přerušila Em): "Jak můžeš vědět že něoc je když vůbec nic není ! Ty nejseš já proto že to vím jenom já co my je a co ne a já jsem já a já vím že mi nic není tak že mě tedy já jako mě nech ! Proto že mě fakt nic není !" "Já jsem tvá BFF (Nejlepší kámoška) Už skoro od školy !
Jsem necelá ty !" ůTak to teda ne !" "Říkáš ne ale myslíš jo že jo ?" "Říkám ne a mylsím NE !!" "Ale ne !" "jo! "
"Ne jo !" "Jo co ?!" "Emily pochop že se o otm tedkom nechcu bavit když mi už do prdelky nic není !" "Tak to teda ne ! znám tě moc dobře ... (Přerušila Lili Em: "Tak mě neznáš asi tak dobře jako já sama sebe !!!!!" "Asi ne ! NO !"
"Tak fajn ! "Fajn ! "Ok !" "Ok !" "Nechmě !" "Fajn !!!" Chvílu bylo ticho ale pak se prostě muselo ozvat od Lili:
"Mám starosti jak to dopadne ze Sebastiánem a Kajlem !" "Já to ale věděla !" "Emily !" "No promin !"
"Em já ... Já mám vážně strach, že no ... Prostě že bych se sním rozejdu pohádám, nebo snad zabiju !"
"Ježiiiš Lili ! Všechno dopadne dobře slibuju ... teda slibuje Renča říkala to ! Hele už jsme tu !"
Holky vystupují a koho první podkajou nebo spíš pozdraví je hned před něma Renča:
"Ahoooj holky, jak se vede ?" "Ale joo, celkem fajn co ty ?" "JOJO dobrý :) "No nic tak jdem do v nitř ne ? Byla jsem tam jen nakouknout před tím, než jem na vás čekala. Je tam všechno tak užasné ! třpitivé disko rero sexy užasné prostě nejlepšííí !!!" "Jejda nemůžu se dočkat deme !" "Když vejdou obrovským vchodem všude okolo je tolik lidí pijící colu, coca colu, pivo, víno, a všechno možné ! Líbaj se, baví se, hrajou hry: flašku uplně všetko prostě ráj diskošek ! "Ahoj Sisi !" "Ahoj Es, skvělá diskoška ! Před chvílou jsme přišly a je to tu NEJ ! "Ahoj Emily s Lili a s .... (Renča dodá: "Renča ... se jmenuju :) :D" "No jasně Renča ... jak se máte ? a Díky za ty lichotky, diskošky a všechny přípravy měli být na tvou oslavu šesnáctin Emily ! Jenom že si prej tak skvělou oslavu v diskošek nechtěla, tak to bylo zbytečně celé roky ve sklepech, a vaši mi to dali abych svou oslavu osnáctin udělala z vašich věcích ve sklepě ! Tak že poděkujte Em ! Díky Em ještě jendnou ! :)" "Páni, Em, jak to že jsi mi nikdy neřekla že to máš ve sklepě ? Hned bych to brala ! :D" "Ještě že jsi pozvaná Lili ! Máš to aspon tady k vidění a užívání :D" "Jéé hele tamhle je Freen Deckt, du ho navštívit už celý roky ho žeru tak s emějte čaute holky a užívejte ! ;)" "No, jejda hele Lili, neni tamto Sebastián ?!" "Renčo !Jak si můžeš splíst uplně jinýho kluka ze sebastiánem ? Má jenom stejný učes, vlasy, oči, postavu, svaly, a má tu stejnou holku co měj asi před 4 měsícama na oslavě Danniely ! No to snad ne § O můj bože to je Sebastián !" "Šak to říkám celou dobu Em !"
"No to sna dne ! rychle, rychle schovte mě !" "Lili NE !! Vzpomínáš jak it několikrát zahýbal ? Musíš se odážit vzít Kajla a před Sebastiánem se sním pěkně vypořádat ! No tak Lili vždyt tohle si musela trpět dost dlouho oplat mu to jak jsme se my 2 ... Renča Em opravila: "My 3 !" "Jo, jasně my 3 :\ no jak jsme se prostě domlouvali na ten plán Kajl + Sebastián ?" "Jo, ale k čemu mi to je ? stejně na to abych Sebastiána vyprokovala nemám !"
" Lili ale jasně že máš !" "Jo, Em má pravdu to dáš Lili pojd do toho !" "Holky já fakt nevím !" "Ani já ne .. Ale Lili někdy to musíš udělat a co třeba ted ? Je na to přesně NEJ chvíle !L A zakřičí: HEJ SEBASTIÁNE ! Lili a já jsme tu !" "Lili a my jsme tu ne ?" Opravila zas Renča Em... "Jo, jasně ! :\" Sebastián rychle přiběhne a pozdraví Lili zatím co Renča přivolala Kajla sem aby pozval Lili na tanec, proto že se jí jako že Kajl líbí ! "Ahoj zlatíčko! Nepůjdem si zatančit ?" Zeptal jse Kajl rychle Lili, jak Sebastián chtěl jít za Lili ... než teda uviděl jak si te sním Lili zatančit ...
Na konec ploužáku Byla Renča s Keylem a Keyl Renču pozval na tanec ! Em to uslyšela a otočila se, Renča se na Keyla podívala a otočila se na Emily ! a řekla: " No, Keyle promin, ale já tě nechcu, ale vím kdo tě chce ! chce tě strašně mooc Emily uplně tě miluje už od prvnáku sama mi to říkala ! Tak běžte spolu si za trsat a já idu nahoru na wc pá zlata a Em, užíjsi to !" "Emili se podívala na Keyla, a skoro v očích měla slzy a utekla ven na schody !"
"Kyž zkončil ploužák SEBASTIÁN šel k Lili a řekl jí trochu zlobivě: "Lili, myslel jsme že jsme pár bez nevěrností
! Moc dobře víš že tančení z někým jiným mě až tak nevadí ale pusu na konec ? Tak to už mě fakt dostalo Lili ..."
"Ne Sebastiáne ty co říkej každý týden tě vidím v parku nebo někdě jinde z jinou holkou a nebo otu smaou jak se cucmáte obíjmáte telefonujete a ... je mi z toho uplně zle !" "Lili, chtěl jsem ti to dneska říct, těch holek bylo 2 ! obě dvě jsou mé vzdálené sestřenky z Francie, dlouho jsme je neviděl a chtěl jsem je tu více seznámit na super míst! A dneska měl být ten nejlepší den ! Dokud se tohle nestalo ! Chtěl jsme ti to říct ale tys byla posedlá tímhle tím veerem, tak jsme to chtěl až tady nechat !" Lili ztichla a chvílu jenom zírala .. pak ale vykřikla: Sebastiáne já Kajla nemiluju ! Promin mi to miluju jen tebe Sebastiáne prosím ! Holky mi to poradila já nechtěla ale musela no a .. prostě Sebastiáne prosím nech toho miluj mě jako já tebe prosím Sebastiáne !" "Holky si poslechnout nemusela ! promin mi to Lili, milujutě, ale takhle by to nešlo, tohle už se stalo ais po 2 ! Už to nikdy nechci zažít, proto to musím udělat !" "Sebastiáne prosííím !" "Je konec Lili ! Měj se hezky !" Lili v slzách v očích odešla na schody ven za Emily ... "Díky VÁM MĚ SEB NECHAL ! :(" a sedla si za nou ! "Lili promín ! Ale Renata mě taky zesměšnila !
ach joo :'( :'(" holky brečely ... A najednou z dveří vešla opilá holka na šrot, a svou tašku opilem hodila na Em a řekla: TYWOLE CO děláš ? NEBER MI tašku wole ! Vypadni ty krávo ! A nekrad mi tašku wole !" "Co ti hráblo tu tašku si na mě hodila sama tak co ti je ?!" "Můj kluk mě znásilnil, muj tátá zneužil a moje mám je mrtvá, ted chcu zkočit sebevraždu hahahah" a zhroutila se ale pak něco ušla ... "Ochh Emily ! Myslíš že někdy budem mít normální život bez debilních hádkách či debilních kluků ?" "Určitě Lili !" "Fakt ?" "Já nevím, asi ne ! :\"
"To by byl ráj, jn my dvě, a dva NEJLEPŠÍ KLUCI !!! :) =(" "To jo ! Šak my někdy toho pravého najdeme ! "
Pojd, deme SE vrátit, za chvílu se de přát !" "NE !!! Sebastián říkal, že se mám rozhodovat za sebe a ta prej sranda můj názor nebyl ! A tam za nm už se nevrátím ! A za Renatou vůbec ne !" "Lili ..." "Emily ne ! Já se tam prostě nevrátím !" "Asik máš pravdu, ale co stěma dárkama ?" "Víš co jsem koupila Sisi ?" "NE ! proč ty víš co jsme jí já koupila ?" "Ne ! Už ti to došlo ?" "A co... ahááá" Tak dem si to vyměnit ?" "JASNĚ :D" "Jééé krásný šaty jsi jí koupila :D Ted jsou moje :D" "Dík" "Ty ten můj dárek nerozbalíš Em?" "Ale joo, ale asik až doma, jsem fůrt pod tlakem já o Keyla fakt stála !" "To i já o Seba !" "No tak, kluci jsou hajzlové, ale to nebrání aby jsi ten dárek rozbalila !" "Tak fajn :D wow vonavka ? Tak díky no :D :)
KONEEC Ďáblovy Pusinky !!!!!
Na 4.Díl se těšte ! :) Pá :D a DOBROU NOC !!! :DDD