Můj Diary

3. září 2011 v 19:47 | Anušš |  Pro vás*
Ahoojdá Lidičky =)
Tak slybovaný Diary Deníček je tu ! A o čme je tentokrát ?? ------ O mojich srandovních chvíly o prázdkách a o prvních dnech ve škole ... :) Snad se bude líbít prosím komentíky by neuškodily Děkujíí =):
Tak že moej prázdky začaly tím, že jsme jely asi u konce Července na Dovolenou do Maďarska k Balatonu ....
Byli jsme tam v hotelu Diana asik 4 nebo 5 hvězdičkový hotel =) Uplně užasný a LUXUSNÍ !!! =) =)
Tam sem se seznámila se 2 holkama ... s Didi (Domčou 11) a s Vendískem (4) ... :) Byla sněma tolik srandy že tu napíšu jenom pár :) Proto že všechny by s emi tu asik nevlezly :DDDD Tak jsme tam byli ještě s mojim bráchou (15) a stím jsme hráli v Balatoně tak zvanou "Bahnovou válku" :DD Já sme byla s Didi a Brácha s Vendulkou ♥ HMMM .... :DD♥ Sice vyhráli oni ale byla to nejvetšíí srandáá !! :DDD♥ Pak jsme šli na obídek kde jsme si objednali smažák s hranolkama a tatarkou ... jé jak já ten smažák miluju
No, a pak jsme šli do města tam byla uplná prdel s něma :DD Byli jsme na těch lítajících trampoškách, pak na hradu (skákácím i doopravdickým)
A pak ještě spooustu dalších atrakcích ... Tam v městě jsme si koupila tolik věcí a krásných které fůrt nosím:
Šaty (20 eur), červené hodinky (10 eur), 2 stříbrné náhrdelníky jeden pro mě a druhý pro mou NEJLEPŠÍ KÁMOŠKU ze kterou jsme ted trochu pohádaná ;( Ale to se určo zpravý ! :))♥ Pak dalšíí oblečení a spoustu krásných věcí.... ;)
Pak jsme odjížděly a já si v Česku koupila : Nové plavky s novým mobilem ! Mobil GT 350 s vyhrnuvací klávesnicí a v modro bílé barvě !!!! =)
Pak jsme byli u babičky a s bratránkem jsme tam viváděli :DD Pak ještě u tety, strýce, a prostě jsme chodívaly na návštěvy ... :DD
No a poté jsem já byla s holkama několikrát ve Městě ... Takové to Zlaté Jabko, Čepkov, v Brně obchůdky, a ták no znáte to ne ? :DDD
Ty dny tak rychle utekly že už bylo na konec 1.Září, a my šli do školy až na 9 což asik každý no ne ? :D
My máme novou učitelku, je celkem fajn :) Ale vypadá fakt přísně jako by tě jenom fůrt mordovala ale není to prada je celkem v poho ;)
Jinak jsme až v posledním patře !! To je nezvyk chodit ráno asik 6 poschodišt nahorů a dolů a nahoru a pak zas dolů atd ....
ZNÁTE TO NE ? =) :DD No a co vy a škola a prázdky ? Jinak prosím mrkněte na můj blog druhý: www.Andy823.blog.cz Díky VašEAnušš ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik mám fanoušků ??

Tolik :D*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama