Ďáblovy Pusiny 2.Díl

24. září 2011 v 23:00 | Anušš* |  Příběh - ♥Ďáblovy Pusiny♥
No, konečně jsem se dostala na PC ... Teď tu na rychlo hodím 2.Díl Ďáblových Pusinek, a pak zítra ráno vysvětlím pro čjsem se tu nemohla dostat, a co už jsem teda dělala ok ? Tak teda tu máte pro připomenutí 1.Díl: http://one-girls.blog.cz/1109/dablovy-pusiny-1-dil
Hned po dlouhém rozhovoru po škole dou Em s Lili k Renči domů, aby něco zjistily o těch kluků co to Renča s něma umí ;)
Před odmem jistě nastanou potíže s Em: "Lili fakt je nutný tam jít ? Přece večírek zvládnem sami !" "No tak Em slíbilas to !
A nejde o veřírek, ale o kluky ! Musíme si s někm promluvit, jak na ně ..." "Ale, no ... to můžem se tvojím klukem ?"
"Em, právě sním mám problémi !" "HRRRRR !!!!" Odychne si napučeně Em, přitom jak Lili zvoní na zvonek ...
tůůůůůůů tůůůů tůůů (:D) Renča otevře: "Jééé, holky ahojte, co tady děláte ? Já myslela že ..." Než to Renča dopoví Em jí přeruší: "Že nepřídeme ? No, my jsme přišli ale klídně můžeme i odejít, pokud chceš !" "Nééé !" Řekne Renča s Lili zároven nahlas ... "Ok, byl to jenom návrh !" Řekla napučeně Em ... "No, nebudu drzá a pozvu vás dál, jen pojďte !" "Wooo"
"Pání tohle je tvůj pokoj ?" "NO, Více méně ano ... Žádný luxus ale pro mě pohodlíčko až dost !" "Luxus ? MALÍ ALE KRÁSNÝ KOLIK TO ASI STÁLO ? HMMM ?" "No, ani vlastně nevím .. Kolem 10.tisíc určitě !" "10 ? No, já že 50. teda, můj pokoj stál 100 tisíc ale v klidu i ten tvůj je LUXUSNÍ a ..." Renča přeruší: "Hele Lili s Em, díky za vaši podporu a laskavost, ale nemůžem s ebavit konečně o tom, kvůli čemu ste přišli ? Za necelích 20 minut mám tenis a AEROBIC !" "Tak ty aerobic s tenisem ?" Ozve se Em ... "Já jsme byla v tenisu celkem dobrá, hrála jsme ho asi závodně od školy takových 16 nebo 17 let určitě ! Kluci na to ale moc nejsou ..." "Já vím, no, já hraju asi 3.rokem ale baví mě to, hraju zápasy a dělám si na tom kondičku která je skvělá !" "Hmm..." "Já sem Aerobic dělala závodně pěkně dlouho, ale žádnou kondičku ani pohár či medaili jsme nedostala .. Ale kluci na to moje tělo a povahu teda letěli hmm... " Pomyslela si nahlas Lili ... "Jak si dlouho cvičila Aerobic ?" "Ani né 3 měsíce a měla jsem monokli všude na noze a i na čele .. víš, jednou jsme cvičili venku no a ... u příkopu ti radím, nikdy necvič !" "Aha, tak dík budu si to hlídat až ztratím rozum ! :)" A ten otázka pro vás ! Jaký styl kluka se vám líbí ?" "Co ? Na co ?" Odfrkla si Em ... "Na to, abych vám stím mohla pomoct !" "No, mě se neptej tady Lili má kluka ..." "Hele Sebastiána a mě do toho netahej !" " A do čeho omg ?" Do tohohle .. vidíš a už to začíná uklidni se !" "Sama se uklidni Lilino !""Lilino ? Tak si mi slíbila že mi nikdy neřekneš !" "Fakt slíbila ? Jejda ty Lilijíno !" "ANi tak ne ty couro jedna !" "Liliíno nechme bež někam!" "Co děláš ?" Renča je přeruší: "Holky dost nechte toho do prdelky !"
Holky stichly ... "Co potřebuju vědět je, jaký máte rádi styl kluka !? Máme posledních 10 minut tak mi to řekněte a já vás můžu hodit dom místo toho aby ste se tu hádali a šli dom pěšky ! tak co vy na to ?" "Ok ..." "Fajn" "Tak dobře, al emusíme si pohnout ! Em začne !" "A proč já ? Proč né ona do prde..." "Já sem řekla že začneš ty tak začni !" "Nejsme připravená !" "tak teda začne Lili no .." "Ale .. "Lili začni !" Vykřikla zároveň Em s Renčou a podívali se na sebe a usmáli se ...
"Hrr ... Tak fajn ... Mám ráda styl jaký je Sebastián ! stačí ? pohodový: sluchátka, svalnatý, krásný, černý vlasy, hnědy oči,
mikiny a značkové oblečení, a věrnost ..." "Sebastián nemá toho hodně co si právě řekla ale to nebudu komentovat jenom dám koment k otmu že ti je nevěrný a to moc dobře víš !" "Co ?" Nechápala Renča ... "Když jsme byli na diskošce tak Sebastián poslal smsku Lili at si de sním zatančit a jak ho hledala, našla ho, a uviděla jak tančí s jinou a po ukončení jí dáva pusu a ona odešla ! bylo to ještě k tomu na ploužák všech zamilovanců !" "Em ! řekla si že to nikomu neřekneš !"
"No tak Lili víš že mě nemáš věřit, navíc to je debil co ti je nevěrný!" "Ne není a není to ani dbeil ty kravo !" "Co ?"
"HOLKY DOOOST !!!!!" Zařvala Renča až obě zase ztichly ... Lili, pokud to je pravda, což ais jo, musíš mu to oplatit !"
"Co ? Není to nějaká něvěra nebo proti zakonný ?" "No právě ! A to on dělá tobě ! Musíš mu to oplatit ještě tvrději a sladši, než tak, jak by to čekal normálně od tebe ! Od toho je ta sranda !" "Ale co když se semnou za to rozejde ?"
"Ale Lili, tohle už jsme dělala miliarkrát s takovíma klukama jako je Sebastián, a vyšlo to na 100% ! ;) A navíc by ti byl stejně k ničemu !" "Hmmm... Ale jak mu to oplatit ?" "Tak co třeba ploužáky na tý dnešní večerní oslavo diskošce ?! Nevíte náhodou kdo tě strašně moooc miluje Lili, že tě tam i požádá ? když je pozvaná celá škola ? ;)" "Lili už od prvnáků žere Kajl Mikrskton .... takový bedák který je svalnatý, a má celkem prachatýho tátu ... Já bych si hned s takovým začala hmm ... kusanec !" "Emily nech toho !" Napomenula Lili Em ! "Říkáš nějaký Kajl ? Tak v tom případě si tento večer krásně užijeme .. Potrenálu se stavte tedy pokud chcete ... Můžeme spolu vybrat šaty .." "No já nevím ..." "Ani já ne .." "Tak se pak ozvěte můj telefon vám pošlu ! čaute holky" "AHoooj" "A vážně nechcete hodit dom ?" "Néé, my pujdem hezky pěšky že ?" "Jooo" !Jka holky šli první se nebavily a byly na sebe naštvaný kvůli tomu jak se hádali ale pak sice jen museli se rozmluvit o tom večírku jak se těší a jestli k ní příjdou na ty šaty a upravy .. "Ty už s enějak z tou Renčou bavíš ne ?" "Ale vůbec ! Fůrt si stojím za tím že je zlatokopka !" "Ale není !" "Hele, nech mě ! :D"
Koneeec Ďáblových Pusinek ----- O čem bude další díl zde: http://one-girls.blog.cz/1106/rychlovka-cislo-2#komentare
Dobrou blogeři and blogerky ! ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 provazkomanie provazkomanie | Web | 30. září 2011 v 14:19 | Reagovat

Ahojte ! My pleteme a prodáváme ! Máme všechny druhy různých nárámků, provázků, náhrdelníků a klíčenek a uplně všechno co chcete ! jenom si kukněte na náš blog hodte koment na objednávky a máte to !http://provazkomanie.blog.cz/
tak prosím přijdte upravy blogu bude hned

2 Kačaba Kačaba | Web | 1. října 2011 v 12:08 | Reagovat

Supr, nemůžu se dočkat dalšího dílu :D :)

3 Albertlar Albertlar | E-mail | Web | 6. června 2018 v 18:50 | Reagovat

The prostate gland is a vital portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most forms of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections received from the rest from the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect as well as the use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some from the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to take to ensure a proper prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to choose prostate examination one or more times a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama