RYTMUSŮV utajený otec! NENÁVIDÍ HO?

17. června 2011 v 21:51 | One-girls*

RYTMUSŮV utajený otec! NENÁVIDÍ HO?

Rytmusův biologický otec
Rytmusův biologický otec
Foto: pluska.sk
11.03. 18:49 | Aktualizováno 21.03. 19:22 | tn.cz

Kontroverzní porotce soutěže Česko Slovenská SuperStar Patrik Rytmus Vrbovský na svého otce na veřejnosti vzpomíná jenom mlhvě.
Na jednom ze svých alb mu dokonce adresoval množství výčitek. "Kde si bol, keď som začal robiť prvé kroky?" Ptá se sám sebe v písničce List otcovi.Týdeníku Plus 7 se ho podařilo vypátrat.
PSALI JSME:
Rytmus veřejně přiznává, že si otce v dětství vůbec neužil. Nevyrůstal po jeho boku a nikdy od něj nedostal ani cenné rady do života, ani otcovské pohlazení. "Čakám na teba, stále každý deň, 33 rokov je už dlho..." rapuje Patrik.
"Kde si bol, keď sa mi smiali, že som Cigán? Ja som čakal na teba, chcel som, aby si stál pri nás," zní text jeho písně.
ČTĚTE TAKÉ:
O nic lichotivější nejsou ani zpěvákovy další vyjádření. "S otcom som sa stretol iba trikrát v živote, naposledy to bolo pred dvomi rokmi v marci. Zistil som, že nemá vôbec žiadny záujem."
Otec žije v Alpách
Rytmusův biologický otec Alexander Wagner (52) žije se svojí novou rodinou v Rakouských Alpách, ve vesnici blízko Innsbrucku. Ve vlastním hudebním studiu skládá písničky pro interprety zpívající německy. Na stěnách má vyvěšené platinové a zlaté desky, na stole bohatou sbírku hodinek.
Synovy výčitky ho mrzí
Z Wagnerova vyprávění je zřejmé, že synovy výčitky ho trápí. "Nie je príjemné, keď syn niečo také vykladá," kroutí hlavou Alexander.
"Nevyčítal som mu to, nemám na to srdce, keď viem, že so mnou nevyrastal," tvrdí otec, který si ale naopak myslí, že nyní syn kašle na něho.
"Rok a pol som Patrika nevidel. Pred dvomi rokmi sme spolu volávali každý mesiac, teraz každého pol roka," stěžuje si hudebník, který má i dvě další děti.
Pozorně ho sleduje
Rytmus se Wagnerovi podle jeho slov narodil jako sedmnáctiletému. S jeho mámou se rozvedl a emigroval do Rakouska. Synovu hudební kariéru však podrobně sleduje a je vůči němu kritický. "To, čo spieva, nepovažujem za spev... Tak ako Patrik spievajú tisícky ďalších, má však potenciál."
ZDROJ:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 borec borec | 21. února 2012 v 20:01 | Reagovat

Rytmus je borec!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama